Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policja miała otrzymać nieoznakowany SUV, jednak zrezygnowano z zakupu

  • Napisane przez  DSI
Policja miała otrzymać nieoznakowany SUV, jednak zrezygnowano z zakupu

Tak wynika z pisma z 31 października 2022 jakie otrzymał Burmistrz Kalisza Pomorskiego z 31 października 2022 od Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim.

Policjanci z drawskiej komendy planowali wyposażyć jednostkę w nieoznakowany radiowóz typu SUV, jednak zakup nie będzie możliwy z przyczyn niezależnych od Komendy Powiatowej Policji.

Na ten cel władze Kalisza Pomorskiego planowały dofinansować powiatową komendę policji kwotą 10 tys. zł.

W związku ze rezygnacją kwota uchwałą została przeznaczona na zakup wyposażenia policyjnego dla Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

Warto dodać, że Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy została wyznaczona do zakupu sprzętu transportowego dla jednostek policji w Polsce. Zakup pojazdów realizowany był w ramach zakupów współfinansowanych przez jednostki samorządów terytorialnych oraz policji. Procedury przetargowe wyłoniły dostawcę oraz pozwoliły na zakup 78 szt. samochodów oznakowanych typu SUV marki Kia Sportage.

Cena samochodu oznakowanego zgodnie z nowym wzorem wynosi 166 480,50 zł. Łączna wartość zamówienia na 78 szt. radiowozów wynosi 12 985 479,00 zł.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej