Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

"Aż przechodzą ciarki". Filip podbił Internet swoim nagraniem. Ponad 3 mln odbiorców, dziesiątki tys. polubień i tysiące komentarzy.

  • Napisane przez  DSI
"Aż przechodzą ciarki". Filip podbił Internet swoim nagraniem. Ponad 3 mln odbiorców, dziesiątki tys. polubień i tysiące komentarzy.

15 maja na łamach profilu DSI na Facebooku opublikowaliśmy krótkie amatorskie nagranie Filipa Płażalskiego, na którym młody talent z Drawska Pomorskiego śpiewa w kościele "Ave Maria"

Po publikacji natychmiast pojawiły się komentarze w wielu językach zachwyconych internautów, a post zaczął się wyświetlać czytelnikom z całego świata.

Jak się słyszy tak piękny głos u tak młodego człowieka to aż łzy napływają ze wzruszenia i serce się raduje że w tak małym ciele znajduje się tak cudowny anielski głos.

Kawał głosu w tak małym ciele.

Wielkie brawa coś pięknego aż ciarki przechodzą gratuluję głosu, Pięknie aż ciarki mnie przed, ly głos piękny piękne wykonanie,

Piękny głos warto posłuchać i warto by chłopiec kontynuował naukę w tym kierunku

Popłakałam się ze wzruszenia

Rodzice, zróbcie wszystko, żeby ten młody człowiek trafił do najlepszych szkół i profesorów. Głos przecudny. Nie można go zmarnować. Moje szczególne gratulacje.

Piękny głos aż łzy same płyną z oczu A rodzice Twoi są dumni i szczęśliwi

Jaki piękny głos. Aż łzy mam w oczach. Szkoda, że całości nie ma.

Coś pięknego. Piękny głos ,aż łza do oka się ciśnie ze wzruszenia... Wspaniały talent.

Pisali.

Media o Filipie i o zasięgach postu

Na popularność publikacji na Facebooku zwróciły uwagę natychmiast ogólnopolskie media. O Filipie przypominając jego występ w Mam Talent napisał TVN, ESKA i wielu innych

Filip Płażalski wziął udział w trzynastej edycji "Mam Talent!" i zachwycił jurorów operowym śpiewem. Ostatecznie nie znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych uczestników show, ale mimo tego 11-latek kontynuuje karierę wokalną i z chęcią prezentuje swoje umiejętności. W połowie maja wystąpił w jednym z drawskich kościołów, wzbudzając niemałe poruszenie wykonaniem "Ave Maria". - Popłakałam się - komentuje internautka. Nagranie ze wzruszającego występu Filipa Płażalskiego zostało opublikowane na Facebooku na profilu DSI - Drawskie Strony Internetowe. 11-latek w stroju ministranta stanął podczas mszy tuż przed ołtarzem i z niezwykłą starannością wykonał trudny utwór "Ave Maria". Chłopiec posłużył się operową techniką, a każdy dźwięk, który wypływał z jego przepony, był doprecyzowany i ozdobiony pięknym vibrato. Uczestnik "Mam Talent!" popisał się nietuzinkową skalą głosu

– pisali w Dzień Dobry TVN

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dzieci. Do przyjęcia sakramentu przygotowują się cały rok. By uświetnić całą uroczystość młody mieszkaniec Drawska Pomorskiego – Filip Płażalski – podczas swojej komunii zaśpiewał "Ave Maria". Nagranie z jego występu trafiło do sieci i skradło serca tysięcy internautów!

– można przeczytać w ESCE

Sakrament Komunii to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci. Wiele z nich stara się, być jak najbliżej przygotowań do mszy, by uświetnić całą uroczystość. Takim przykładem jest Filip, mieszkaniec Drawska Pomorskiego, który podczas swojej komunii zaśpiewał "Ave Maria". Internauci są zachwyceni niezwykłym nagraniem

– komentuje Wirtualna Polska i największy portal Parentingowy parenting.pl

Na profilu DSI - Drawskie Strony Internetowe pojawiło się nagranie, na którym Filip śpiewa w kościele "Ave Maria". Jego występ zachwycił internautów. "Głosik anioła. Popłakałam się ze wzruszenia"

– Chwaliła chłopca z Drawska Interia.pl

Do teraz film zobaczyło 3,4 mln odbiorców i polubiło 55 tys. osób. Śpiew filipa skomentowano 3,3 tys. razy a post udostępniono 5,1 tys. razy.

Filipa uczy i przygotowuje do konkursów Agnieszka Szpargała.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej