Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na czym polega zawód funkcjonariusza Służby Więziennej? Tego dowiedziały się dzieci w Czaplinku

  • Napisane przez  DSI
Fot. ZK Wierzchowo Fot. ZK Wierzchowo

Kim jest funkcjonariusz Służby Więziennej i na czym polega praca w Zakładzie Karnym? O tym mówili i pokazywali funkcjonariusze z Zakładu Karnego z Wierzchowa dzieciom w Czaplinku.

We wtorek odbyły się zajęcia z cyklu poznajemy zawód funkcjonariusza Służby Więziennej. W piękny słoneczny wtorek funkcjonariusze z ZK Wierzchowo gościli w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek w Czaplinku.

Zgromadzonym maluszkom przedstawiliśmy podstawowe zadania wykonywane przez SW i  zaprezentowaliśmy wykorzystywany sprzęt – informują funkcjonariusze

Nie małym zainteresowaniem cieszył się pojazd do konwojowania osadzonych. Przedszkolaki z wielkim zapałem przymierzalni kask i kamizelkę.

Dzieci miały sporo pytań dotyczących naszej pracy. Pytały kto to wychowawca, co jedzą osadzeni, co mają w celi i czy mogą wychodzić na spacer – relacjonują funkcjonariusze

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej