Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wakacyjnie i aktywnie w świetlicach wiejskich – zdjęcia

  • Napisane przez  DSI za Malwina Lucewicz
Fot. Świetlice wiejskie gminy Złocieniec Fot. Świetlice wiejskie gminy Złocieniec

Trwają zajęcia animacyjne w świetlicach wiejskich. W Nowym Worowie rozpoczęły się  warsztaty wyszywania hobby horsów, dzieci bawiły się masą solną i konstrukcyjnymi słomkami.

Bolegorzyn zjednoczył siły z Nowym Worowem i uczestniczył w warsztatach z motywem przewodnim koni. Wspólnie tworzyli ramki do zdjęć.

W Starym Worowie były zabawy na świeżym powietrzu, na skakance, w workach, przeciągając linę i grając w piłkę. Ulubioną animacją okazały się bransoletki z włóczki. W Darskowie dzieci tańczyły, a w ramach odpoczynku grały w gry i śpiewały. W Warniłęgu królują zabawy i gry, a wycinanie i kolorowanie sprawia wiele przyjemności. Wraz z radą sołecką i sołtysem zorganizowane zostało ognisko z kiełbaskami.

W Chlebowie gry, klocki i wycinanki oraz zabawy na placu zabaw były ulubionym zajęciem. Cieszyno dołączyło do akcji "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami" i wykonało plakat oraz piękne maski. W Lubieszewie dzieci wytrwale robiły biżuterię z koralików, zaplatały kolorowe warkocze na włosach, budowały konstrukcje z klocków i puszczały bańki mydlane. W Rzęśnicy powstały piękne łapacze snów. Rurki konstrukcyjne były wspaniałą zabawą dla najmłodszych uczestników. Razem ze świetlicą w Kosobudach wzięli udział w warsztatach integracyjnych z projektu "Akcja integracja - efekt domina" To wspólnie spędzony czas na zabawach, grach i współpracy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej