Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Otwarte Mistrzostwa Czaplinka o Puchar Burmistrza w siatkówce plażowej kobiet

 • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Otwarte Mistrzostwa Czaplinka o Puchar Burmistrza w siatkówce plażowej kobiet

W sobotę 17 lipca na plaży miejskiej w Czaplinku nad jeziorem Drawsko zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Czaplinka o Puchar Burmistrza w siatkówce plażowej kobiet, które Klub Piłki Siatkowej Czaplinek zorganizował wspólnie z Urzędem Miejskim w Czaplinku oraz Czaplineckim Ośrodkiem Kultury. W turnieju rozgrywanym systemem brazylijskim udział wzięło 8 par:

 1. Kuzio P./Waszajło M. (Czaplinek)
 2. Waszajło R./Kaczir A. (Czaplinek)
 3. Swędzikiewicz O./Michaliszyn D. (Czaplinek)
 4. Solarek A./Kozak E. (Czaplinek)
 5. Kłoss A./Bracka M. (Szczecinek)
 6. Mrożek D./Piotrowska W. (Kołobrzeg)
 7. Jasińska M./Nikel Z. (Kołobrzeg)
 8. Koniec M./Walczak P. (Szczecin)

Po blisko 6-godzinnej rywalizacji zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Walka o 1. miejsce w turnieju rozegrała się między duetami z Czaplinka. Zwyciężczyniami turnieju została para Solarek A./Kozak E., zaś na drugim stopniu podium uplasował się duet Kuzio P./Waszajło M.  W meczu o 3. miejsce wystąpiły pary Kłoss A./Bracka M. ze Szczecinka oraz Mrożek D./Piotrowska W. z Kołobrzegu. Po wyrównanym meczu ostatecznie 3. miejsce w mistrzostwach zajął duet Kłoss A./Bracka M., zaś 4. miejsce Mrożek D./Piotrowska W. Pozostałe pary uplasowały się na miejscach 5-8. Po zakończeniu rywalizacji odbyła się ceremonia medalowa, podczas której Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz oraz prezes Klubu Piłki Siatkowej Czaplinek Krzysztof Rosiak wręczyli puchary i medale dla najlepszych par.

Wartym podkreślenia jest fakt, że spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie. Mecze tych mistrzostw były sędziowane przez Łukasza Smoleńskiego oraz Krzysztofa Rosiaka, zaś całe wydarzenie zostało poprowadzone przez Szymona Dawidowicza.

W trakcie turnieju została przeprowadzona loteria z nagrodami dla kibiców i zawodniczek. Poza sportowymi emocjami na wszystkich zgromadzonych na plaży miejskiej czekały dodatkowe atrakcje przygotowane przez Czaplinecki Ośrodek Kultury, którymi były m.in. dmuchany zamek dla dzieci, malowanie twarzy czy też stoiska promocyjne. Ponadto zorganizowane zostały działania edukacyjne przez ratowników WOPR.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego turnieju, a w szczególności sponsorom, do grona których należą:

 • Świat pościeli - Ewa Lutyńska,
 • Drogeria Alicja - Alicja Górniak,
 • Pizzeria Trójka - Mariusz Stefańczyk,
 • Lody Bahamas - Syntia Symukowicz,
 • Miody z własnej pasieki - Iwona i Andrzej Pokorscy,
 • Klub Piłki Siatkowej Czaplinek,
 • STALEX Czaplinek - Radosław Dawidowicz,
 • GRENE Czaplinek - Paweł i Marcin Swędzikiewicz,
 • Wabi-Market - Piotr Wawrzyńczak,
 • Urząd Miejski w Czaplinku.

            Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, którą można znaleźć na profilu Facebook KPS Czaplinek pod adresem https://www.facebook.com/kpsczaplinek. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!

Dodatkowe informacje

 • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej