Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Turniej tańca w Drawsku Pomorskim. Zobacz zdjęcia

  • Napisane przez  Karolina Konopska i Marta Zębała
Fot. Karolina Konopska Fot. Karolina Konopska

15 czerwca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim odbył się I Drawski Turniej Tańca. Organizatorem przedsięwzięcia był Klub Tańca Sportowego FOCUS.

Do rywalizacji sportowej zgłosiło się 55 uczestników z Klubów: MDance Szczecin, Focus Gryfice, Focus Kamień Pomorski, Focus Dziwnów, Focus Drawsko Pomorskie.

Zawodnicy mieli okazję zaprezentować rodzicom i publiczności choreografie tańców standardowych i latynoamerykańskich, które trenowali przez cały rok szkolny. Komisja sędziowska doceniając umiejętności, wkład pracy, wielkie serce do tańca i zaangażowanie, wszystkich młodych uczestników nagrodziła złotymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Medale wręczyli: Lucyna Jabłońska – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Drawsku Pomorskim oraz Tomasz Konury – Prezes Klubu Tańca Sportowego FOCUS. Całemu turniejowi uroku dodał przepiękny występ utalentowanej pary KTS Focus Weroniki Konury i Klaudiusza Sito.

Występom dzieci towarzyszyło dużo pozytywnych emocji, radości i łez wzruszenia rodziców. Mamy nadzieję spotkać się za rok na
II Drawskim Turnieju Tańca.

Drawska grupa liczy obecnie czternaścioro dzieci. Regularnie trenują na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 pod okiem nauczycieli i tegorocznych finalistów Mistrzostw Polski w 10-ciu tańcach w kategorii Senior I – Marty i Sławomira Zębałów.

Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowały:

- w kategorii solistki do lat 11: Natalia Bukato, Maja Rusin, Amelia Stasiełowicz, Maja Stasiełowicz, Zuzanna Wyrzykowska

- w kategorii solistki do lat 8: Amelia Grochulska.

Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowali:

- w kategorii par do 13H: Marianna Zębała i Filip Zębała,

- w kategorii solistki do lat 8: Gabriela Kucharska.

Szkołę Podstawową z Mielenka reprezentowali:

- w kategorii par do 13H: Laura Wyszyńska i Artur Romanko

- w kategorii solistki do lat 8: Luiza Wyszyńska.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej