Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Żołnierska paczka, dla tych którzy znajdują się w trudnej sytuacji

  • Napisane przez  16 WOG
Fot. 16 WOG Fot. 16 WOG

Na Święta Wielkanocne żołnierze i pracownicy 16 WOG zorganizowali akcję zbiórki i przygotowania Świątecznych paczek dla byłych pracowników, którzy obecnie znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej, są samotni, potrzebują odwiedzin, pomocy.

Akcja także teraz cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony żołnierzy i pracowników, którzy bardzo chętnie odpowiedzieli na apel i jak zawsze stanęli na wysokości zadania.

Dla byłych pracowników, osób już starszych ma to podwójne znaczenie bardzo się cieszą, wzruszają z powodu odwiedzin szczególnie w tak ciężkim okresie pandemii, jak również chętnie przyjmują pomoc którą oferuje im były zakład pracy.

2 kwietnia przedstawiciele 16 WOG udali się do wcześniej wytypowanych przez komisję socjalną byłych pracowników, dla których paczki przygotowane na Święta Wielkanocne. Szef Wydziału Administracyjnego 16 WOG wręczył świąteczne prezenty dla byłych pracowników, złożył życzenia od Komendanta oraz wszystkich żołnierzy i pracowników wojska Zdrowych spokojnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej