Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tom I: "Wierzchowskie wędrówki w pięciu wymiarach" już do kupienia

  • Napisane przez  DSI
Tom I: "Wierzchowskie wędrówki w pięciu wymiarach" już do kupienia

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowej publikacji Jarosława Leszczełowskiego "Wierzchowskie wędrówki w pięciu wymiarach " Tom I, która ukazała się dzięki wsparciu gminy Wierzchowo i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Pytaliście wtedy, gdzie książkę można nabyć.

Książkę można zakupić od 11 stycznia w poniedziałek, wtorek i piątek w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie. Cena 1 egzemplarza wynosi 32,99 zł. Telefon kontaktowy: 507 010 264.

Wierzchowskie wędrówki w pięciu wymiarach podzielona została na dwa tomy. W pierwszym, autor opisał starszy, średniowieczny obszar osadniczy gminy, który obejmuje następujące miejscowości: Wierzchowo, Osiek Drawski, Żabin, Żabinek i Żeńsko oraz kilka mniejszych osad i dawnych folwarków. Historia miejscowości (Będlino, Otrzep, Garbowo, Nowe Laski, Sośnica, Świerczyna i Wielboki) powstałych w okresie nowożytnym będzie przedmiotem drugiego tomu.

Książka będzie również dostępna wkrótce w Centrum Informacji Turystycznej w Złocieńcu, ul. Stary Rynek 6.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej