NAGRANIE: Wandal zniszczył mienie drawskiego sklepu. Nagrały to kamery.

  • Napisane przez  DSI
NAGRANIE: Wandal zniszczył mienie drawskiego sklepu. Nagrały to kamery.

Do końca dnia ma czas na zgłoszenie się do sklepu i naprawienie szkody wandal, który zniszczył logo drawskiego Intermarche. Po tym czasie sprawę właściciele chcą zgłosić na na Policję

5 stycznia pół godziny przed północą wandal szedł w pobliżu drawskiego sklepu Intermarche. Nagle podszedł do budynku i zniszczył podświetlane logo sklepu kopiąc w nie. Wszystko jednak nagrały kamery zamontowane na sklepie.

Wandal zniszczył mienie drawskiego sklepu. Nagrały to kamery.

Teraz właściciele opublikowali materiał z zamazaną twarzą sprawcy informując, że dają mu czas na zgłoszenie się i naprawienie szkody do końca dnia 7 stycznia. Później sprawa ma trafić na policję z nagranymi materiałami.

Zapraszamy do sklepu Pana, który postanowił 5 stycznia zniszczyć napis logo sklepu. Dajemy Panu czas do końca naszego dnia pracy 7 stycznia. W przypadku braku pojawienia się sprawę zgłaszamy na Policję i przekazujemy nagrania z naszych kamer. Jedno z nagrań prezentujemy poniżej, twarz w materiałach dla Policji nie będzie zamazana. Nie pozdrawiamy Pana - informują właściciele.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto