Ma być Dom Seniora w Mielenku Drawskim – podpisano porozumienie

  • Napisane przez  SP
Fot. Powiat Łobeski Fot. Powiat Łobeski

W Starostwie Powiatowym w Łobzie w piątek odbyło się podpisanie listów intencyjnych w sprawie "Utworzenia Domu Seniora w Mielenku Drawskiem" pomiędzy Powiatem Drawskiem a Powiatem Łobeskim i Powiatem Świdwińskim i gminami z terenu drawskiego, łobeskiego i świdwińskiego. Podpisany został także list intencyjny o ustanowieniu partnerstwa na rzecz udziału w projekcie "Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego". 

Zamiarem podpisania tego listu jest umocnienie współpracy partnerstwa na rzecz rozwoju obszaru Powiatów: Drawskiego, Łobeskiego i Świdwińskiego poprzez udział w projekcie "Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego". Celem pilotażu jest wypracowanie modelu Centrum Wsparcia Doradczego jako formuły doradczego wspierania samorządów terytorialnych w procesie strategicznego zarządzania rozwojem.

Ma być Dom Seniora w Mielenku Drawskim – podpisano porozumienie

Listy zostały podpisane przez Renatę Kulik Starostę Łobeskiego, Krzysztofa Gwoździa Wicestarostę, Monikę Kuźmińską Burmistrz Węgorzyna, Piotra Ćwikłę Burmistrza Łobza, Arkadiusza Czerwińskiego Burmistrza Reska oraz Mariusza Sirę Wójta Gminy Radowo Małe.

Starostwo Powiatowe w Drawsku reprezentowali na dzisiejszym spotkaniu Mirosław Szulist Naczelnik Wydziału Inwestycji oraz Magdalena Grzegorczyk pracownik w Wydziale Inwestycji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej