Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czytali Balladynę. Nagranie z drawskiej biblioteki spodobało się internautom

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

W tym roku w ramach Narodowego Czytania wybór padł na Balladynę Juliusza Słowackiego. W akcji pod patronatem honorowym pary prezydenckiej więzły udział m. in. Biblioteki z Czaplinka, Kalisza Pomorskiego i Drawska Pomorskiego.

Czaplinek zaprosił wszystkich do wysłuchania fragmentów Balladyny o 12. Czytanie odbyło się 4 września na samym rynku przed ratuszem miejskim. W czytaniu wziął udział Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz.

Czytali Balladynę
 
Czytali Balladynę

Również Kalisz Pomorski zaplanował czytanie. Planowano je przed pałacem w sobotę o 12. jednak pogoda zmusiła przeniesienie spotkania do sali rycerskiej pałacu.

Biblioteka w Drawsku Pomorskim miała troszkę inny pomysł. Przy wsparciu pracowników Ośrodka Kultury czytanie zostało wcześniej nagrane i zaprezentowane w internecie. Czytający wcielili się w role, a nawet przebrali w stroje – to nagranie spodobało się internautom i w ciągu kilku godzin obejrzano je ponad 2000 razy.

Możecie je również obejrzeć poniżej.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej