Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzisiaj wyruszyli na spływ, jutro w planach kino pod chmurką

  • Napisane przez  DSI
Fot. CZOK Fot. CZOK

Rozpoczęły się wakacyjne zajęcia dla dzieci w Czaplinku. Dzisiaj zaplanowano spływ rzeką Piławą dla dzieci.

Wszystkie dzieci oraz młodzież są bezpiecznie nie tylko pod opieką pracowników CzOK-u, ale również zaprzyjaźnionych z nami sportowców oraz ratowników – informuje Czaplinecki Ośrodek Kultury.

Na uczestników czeka moc wrażeń związanych ze spływem. Zaplanowano ciepły obiad oraz - na zakończenie dnia- ognisko z przekąskami.

W środę odbędzie się kino pod chmurką. To chyba wydarzenie dla starszych, bo zaplanowano je na godzinę 21:30. Czwartek to zajęcia animacyjne w świetlicach wiejskich.

Niespodzianką jest „Bułka z Kulturką”. Mają to być koncerty i happeningi na rynku w Czaplinku. Będzie koncert Góralskiej Hory oraz stosika tematyczne. 

W ramach sportowych wydarzeń 14 lipca odbędzie się raj rowerowy do Bornego Sulinowa, a tam paintball. 21 lipca będzie wycieczka do parku rozrywki Pomerania Park oraz nad morze. 28 lipca - rajd pieszy śladami legend Czaplinka.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej