W Szczecinku znów zatrzymania za posiadanie narkotyków

  • Napisane przez  Anna Matys
Fot. poglądowe. Archiwum DSI, Mat. Policji Fot. poglądowe. Archiwum DSI, Mat. Policji

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. To wynik walki szczecineckich policjantów z przestępczością narkotykową. Do tej sprawy został zatrzymany 20 – letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Walka z epidemią koronawirusa nie zwalnia policjantów w realizacji dotychczasowych zadań. Mundurowi wciąż podejmują interwencję, zatrzymują przestępców i prowadzą policyjne dochodzenia. Przykładem tego jest zatrzymany przez szczecineckich kryminalnych 20 latek, który usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Mieszkaniec powiatu szczecineckiego wpadł w ręce Policji na terenie Szczecinka. Mężczyzna posiadał przy sobie niewielkie ilości marihuany. Dalsze czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny zakończyły się zabezpieczeniem przez mundurowych ponad 130 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto