To oni od 55 lat zachęcają do uprawiania turystyki. Obchody rocznicy drawskiego oddziału PTTK

  • Napisał 
Fot. Karolina Podolska Fot. Karolina Podolska

Zarząd Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Oddział w Drawsku Pomorskim w sobotę obchodził 55. rocznicę istnienia oddziału w Drawsku Pomorskim.

Przez te lata przygotowali setki jeśli nie tysiące rajdów pieszych, rowerowych i kajakowych. Doskonałe zloty o randze ogólnopolskiej promując walory turystyczne naszego regionu.

Uroczystość zorganizowano na sali konferencyjnej byłego dworca w Drawsku Pomorskim, a obecnie Urzędu Miejskiego.

Jak mówili działacze z PTTK Drawsko: wytrwaliśmy już 55 lat dzięki bezinteresownej pracy i zaangażowaniu kadry programowej oraz członków Oddziału PTTK w Drawsku Pomorskim, którzy czynnie uczestniczą w różnego rodzaju inicjatywach społecznych mających na celu popularyzację różnych rodzajów aktywności fizycznej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania w celu popularyzacji turystyki i krajoznawstwa naszego regionu. Dziękujemy.

Spotkanie było okazją do podziękowań dla osób wpierających. To również słowa uznania ze strony władz. Podczas spotkania nie zabrakło Starosty Drawskiego i Sekretarz Gminy Drawsko Pomorskie.

Ważne dla samych członków to wyróżnienia za działalność. Trzeba powiedzieć, że 3 osoby z drawskiego PTTK zostały wyróżnione medalem „Za zasługi w rozwoju turystyki i krajoznawstwa”. Medale otrzymali: Wiesława Gręziak, Dariusz Konwa i Romuald Kurzątkowski.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto