Była pełna sala na koncercie Główny Zawór Jazzu. Fotorelacja

  • Napisał 
Była pełna sala na koncercie Główny Zawór Jazzu. Fotorelacja

Sobotnie późne popołudnie przepełnione było w drawskim centrum kultury muzyką jazzu. Stało się tak za sprawą projektu Główny Zawór Jazzu. Koncert tym bardziej cieszy bo projekt współtworzy mieszkaniec Drawska Pomorskiego Maciej Sadowski.
W klimat wprowadził właśnie Maciej. Powitał gości i przedstawił grupę. Również on prowadził koncert.
Główny Zawór Jazzu, to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. Muzyka stała się spoiwem, które dało początek nowemu, ciekawemu projektowi. W aranżacjach grupy utwory znanych polskich artystów przenikają się ze stylistyką lat 20’, 30’ i 40’. Jazz, swing, ragtime, a nawet blues wplatane są w utwory artystów zarówno młodego pokolenia.


Liczna publiczność na pewno się nie zawiodła bo grupa jest doskonała i oby jeszcze grała w naszym powiecie. Warto dodać, że to nie jest ich pierwszy koncert tutaj. Grali wcześniej w Złocieńcu i Czaplinku.

Pierwszy występ zespołu miał miejsce 28 września 2018. Zespół otrzymał nominację w plebiscycie „Osobowość Roku 2018” w kategorii: Kultura wg Głosu Wielkopolskiego, a portal Twoja Kultura określił nas w swoim rocznym podsumowaniu jako „Największa nadzieja 2018„.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto