Zawody Cross Games. To nie był lekki trening, a ciężka rywalizacja

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan, DSI Fot. Adam Cygan, DSI

Martwy ciąg, skłony tułowia, wymachy, brzuszki, przysiad ze sztangą i wiele innych ćwiczeń. Do tego w niesamowitym tempie powodowały u sportowców wzrost tętna do maksimum możliwości.

Tak było dzisiaj na pierwszych zawodach Cross Games. Za organizację odpowiadał Mateusz Wesołowski. Był on również głównym sędzią zawodów.

Mimo, że same ćwiczenia nie były trudne, to ich tempo, ilość powodowały że zmęczyć mogły każdego od początkującego do mocno zaawansowanego zawodnika. Nagrodami w zawodach był sprzęt sportowy. Tutaj zawodnik walczył sam ze sobą. To była indywidualna walka.

Zawody Cross Games zrealizowane były  w ramach projektu "Bądź fit z FCC".  Zawodnicy dostali pamiątkowe medale i dyplomy, a każdy z zawodników był sędziowany przez indywidualnego sędziego. Były również puchary dla najlepszych.

Zwycięzcy

  • Kobiety : 1. Paulina Balcer 2. Joanna Halecka 3. Marta Słapczyńska
  • Mężczyźni: 1. Mariusz Andruszko 2. Jacek Zbierajewski 3. Dominik Balcer

Do finału awansowało 4. zawodników z każdej kategorii. W finale do wykonania był jeden trening składający się z 3 zadań.

Zadanie realizowane w ramach projektu Bądź fit z FCC. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Stowarzyszenie LGD "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zadanie finansowane przez Powiat Drawski oraz Pomorze Zachodnie.

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto