Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Puchar konstruktorów dla drawskiego zespołu i puchar dla indywidualnego kierowcy z Drawska na WrakRace Łobez - Summer Race

• Napisane przez  DSI

W niedzielę, 4. sierpnia w Łobzie odbył się WrakRace Łobez - Summer Race. W zawodach wzięła również ekipa zawodników z Drawska Pomorskiego.
ZDR Death Race Team, bo tak się nazywa drawski zespół zdobył na zawodach puchar konstruktorów. W zawodach z sukcesem wziął także udział Grzegorz Stankowski - mieszkaniec Drawska Pomorskiego z poza teamu, który zdobył 2 miejsce w swojej grupie (do 1,6 l) a klasyfikacji generalnej stanął na podium na 3. miejscu.

WrakRace Łobez - Summer Race

Jeździmy razem od 2 miesięcy. Nie mamy jeszcze większych osiągnięć, braliśmy udział dopiero w pierwszych zawodach. Nasz najmłodszy zawodnik doszedł do finału! Reszta aut borykała się z usterkami. Planujemy starty w okolicznych województwach i promocję tego sportu w Drawsku. – informuje Rafał Zapłacki z ZDR Death Race Team.