Festiwal Teatrów Ulicznych

  • Napisane przez  kulturadrawsko.pl
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

W miniony weekend Drawsko Pomorskie gościło teatry uliczne,które pokazały mieszkańcom 15 spektakli i dwie animacje plenerowe. Najwięcej atrakcji przygotowano dla najmłodszych , ale z uśmiechem oglądali jetakże dorośli. Wytrwała grupa widzów przez oba dni festiwalowe przechodziła z miejsca na miejsce, aby obejrzeć kolejne spektakle. Abyło co obejrzeć, bo od spektakli kukiełkowych, muzycznych, bajkowych, pantomimy, cyrkowych, kuglarskich, po spektakle satyryczne , czy pirotechniczno- ogniowe. Widzowie obejrzeli, ale też mogli aktywnie uczestniczyć w spektaklach Teatru Katarynka, z Gdańska, Teatru Kubika ze Szczecina, Teatru Ewolucji Cienia z Poznania i Teatru Rozrywki, Trójkąt z Zielonej Góry , Teatru Łata i Teatru Gili Gili z Poznania,Teatru Scena Kalejdoskop z Krakowa i Teatru Na Walizkach z Wrocławia.

Spektakle oglądaliśmy w dzień i wieczorem i chociaż bardzo się od siebie różniły, to wszystkie wprawiały widzów w zachwyt, bawiły do łez i wzruszały. Mimo wielkiego upału, widzowie byli w parku przez cały dzień. Fotorelacja do obejrzenie w naszej galerii!

Festiwal Teatrów Ulicznych był jednym z elementów projektu 'Biblioteka- tu można więcej" realizowanego przez MiPBP w Drawsku Pomorskim z dofinansowaniem ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto