Monika Jaworska awansowała do etapu ogólnopolskiego w konkursie wiedzy o podatkach

  • Napisane przez  Grażyna Wanecka
Monika Jaworska awansowała do etapu ogólnopolskiego w konkursie wiedzy o podatkach

Monika Jaworska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu została laureatką IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Uczennica będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie i powiat drawski w etapie ogólnopolskim konkursu, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w Katowicach.

Finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach odbył się 14 marca 2019 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Tematem przewodnim konkursu był podatek dochodowy od osób fizycznych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu reprezentowały Monika Jaworska i Martyna Musialik, uczennice klasy drugiej. Po części pisemnej Monika Jaworska awansowała do etapu ustnego, w którym wykazała się bogatą wiedzą z zakresu wszystkich podatków występujących w Polsce.

Organizatorem konkursu była Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Zachodniopomorski, pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Monika została laureatką etapu wojewódzkiego, zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uczennica przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem pani Grażyny Waneckiej, nauczycielki przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto