Festiwal podróżniczy 16 Południk już za tydzień

  • Napisał 
Festiwal podróżniczy 16 Południk już za tydzień

To już 5 lat jak w Złocieńcu organizowany jest Festiwal Podróżniczy 16. Południk! W tym roku mały jubileusz. Pełne atrakcji przedsięwzięcie startuje w następny piątek (29.03) i potrwa do niedzieli (31.03).
Uroczyste rozpoczęcie zaplanowano na piątek, godzinę 20. Na szczęście nie zaplanowano długich przemówień. Organizatorzy przechodzą do konkretów bo program całego festiwalu jest bardzo napięty i ciekawy. 15 minut później rozpocznie się spektakl muzyczny.
W sobotę wydarzenia zaplanowano od samego rana do wieczora. Podobnie jest w niedzielę. Wśród festiwalowych wydarzeń będą spotkania, koncerty, prelekcje, spotkania autorskie, warsztaty. Nie zabraknie projekcji filmowych i animacji dla najmłodszych.


Podczas festiwalu usłyszymy o Jordanii, o której opowiedzą Agnieszka Doberschuetz i Agnieszka Siejka. Na szczyty pod niebo słuchaczy zabierze Sebastan Kawa, a do Iranu Marta Wrzask i Jarosław Woćko. Znów Michał Woroch przygotował Wheelchairtrip: od Ziemi Ognistej do Alaski. Na wschód od zachodu zabierze Wojciech Jagielski. O Korei opowie Olin Gutkowski. Będzie też o nurkowaniu jaskiniowym. Am zabierze Krzysztof Starnawski.
Do zobaczenia w Złocieńcu

Festiwal podróżniczy 16 Południk

Dodatkowe informacje

  • Film:
  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto