Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Środki na rozwój sportów walki z budżetu Drawska Pomorskiego

  • Napisane przez  Grzegorz Skurczyński
Fot. Michał Chojnacki, Archiwum DSI Fot. Michał Chojnacki, Archiwum DSI

"Upowszechnianie sportów walki wśród dzieci i młodzieży" to kolejne działanie w ramach rozwoju sportu w gminie Drawsko Pomorskie, na które Burmistrz Drawska Pomorskiego przekazał środki organizacjom pozarządowym. 

Na cel ten przeznaczono aż 30 000 zł. 

W oparciu  o ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie rozstrzygnięty został konkurs ,,Upowszechnianie sportów walki wśród dzieci i młodzieży”, w którym przyznano dotacje dla dwóch klubów sportowych z terenu naszej gminy:

  • 1)Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ,,OYAMA” – dotacja w wysokości 21.000,00,-zł dotacja będzie przeznaczona m.in.: na szkolenie zawodników, organizację turniejów karate, udział w XVI Mistrzostwach Polski juniorów w Koszalinie oraz wyjazd na Mistrzostwa Pomorza Dzieci i Młodzieży do Szczecina;
  • 2)Klub Sportów Walki Valiant Gold Team Drawsko Pomorskie – dotacja w wysokości 9.000,00,-zł dotacja będzie przeznaczona m.in.: na szkolenie zawodników, udział w zawodach pn. ,,Tim of Masters”, udział w Mistrzostwach Polski w Brazylijskim ,,Jiu-Jitsu” oraz  zakup niezbędnego sprzętu do ćwiczeń. 

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej