Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Pojezierze Drawskie w poezji obrazu Wyróżniony

Pojezierze Drawskie w poezji obrazu

Pojezierze Drawskie w poezji obrazu

Leszek Paradowski

Pojezierze Drawskie w poezji obrazu. Obok tej pięknej publikacji nie można przejść obojętnie. Informowaliśmy o jej wydaniu już kilka dni temu, natomiast od dziś jest ona dostępna w Informacji Turystycznej w Drawsku Pomorskim przy ul. Kolejowej 1

Autorski album drawskiego fotografa Leszka Paradowskiego -  zatytułowany "Pojezierze Drawskie w poezji obrazu" kosztuje 20 złotych i można go kupić bezpośrednio w IT lub zamówić drogą mailową  pisząc na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprzedaż wysyłkowa będzie realizowana po uprzedniej przedpłacie należności na konto bankowe gminy. Koszt wysyłki wynosi 15 złotych, w przypadku listu poleconego priorytetowego oraz 20 złotych, w przypadku paczki pocztowej priorytetowej (możliwość wysłania do 4 albumów w paczce).  

Jak się dowiedzieliśmy uruchomienie przez IT sprzedaży wysyłkowej podyktowane było pytaniami z Polski o taką możliwość zakupu. 

 

Rozmiar: 

Autor: Leszek Paradowski

Wydawnictwo: LGD przy wsparciu UM Drawsko, Starostwo Powiatowe....

ISBN:

Liczba stron: 

Wydana: , Kwiecień 2013

Wydanie: I

Nakład:

Artykuły:

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej