Siła tkwi w Kobietach!

  • Napisane przez  Monika Rudzińska
Siła tkwi w Kobietach!

25 września br. w Operze na Zamku w Szczecinie odbyła się Gala laureatek plebiscytu "Kobieta Roku Pomorza Zachodniego".

Nagrody zostały przyznane kobietom, które swoją postawą i aktywnym działaniem na rzecz swojej lokalnej społeczności inspirują innych do angażowania się w życie mieszkańców.

Miło nam jest przekazać informację, że w gronie kobiet województwa zachodniopomorskiego laureatką plebiscytu została Paulina Sokołowska - Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno - Wychowawczego i Niepublicznego Przedszkola "Tęczowa Kraina" w Gudowie, nominowana za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, w szczególności dzieci i młodzieży.

Udział w plebiscycie „Kobieta Roku” jest znaczącym wyróżnieniem, ponieważ ilość zgłoszonych kandydatek była nieograniczona. Do konkursu mieszkańcy mogli zgłaszać  kandydatury ze Szczecina, Koszalina, Świnoujścia oraz ze wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego. Spośród wszystkich zgłoszeń czytelnicy wybrali 100 kobiet, które zasługiwały ich zdaniem nie tylko na medal i dyplom, jakimi zostały nagrodzone, ale przede wszystkim zostały one docenione za swoją pracę, inicjatywę w działaniu i ogromne zaangażowanie, mające na celu usprawnić życie lokalnej społeczności.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto