Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rufiany wygrywają w Bogatyni

  • Napisane przez  Rufian

6 października w Bogatyni odbyły się Mistrzostwa Euroregionu Nysa w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach udział wzięli członkowie Stowarzyszenia Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo w osobach: Mariusz Rufkiewicz, Mateusz Rufkiewicz i Konrad Kondzierski.
Zgodnie z regulaminem zawodów w godzinach od 9,00 do 10,00 została przeprowadzona weryfikacja wagowa i wiekowa zawodników, która pozwoliła ustalić podział zawodników do poszczególnych kategorii. Tuż po godzinie 10,30 rozpoczęły się zawody.
Bardzo dobrze spisał się junior ze Stowarzyszenia Sportów Siłowych RUFIAN Jankowo Konrad Kondzierski, który rywalizował w kategorii junior do 21 lat w wadze do 82,5 kg.

W trzeciej próbie Konrad poprawia swój rekord życiowy wyciskając sztangę o wadze 117,5 kg, wynik ten dał Konradowi Kondzierskiemu I miejsce w swojej kategorii.

Rufiany wygrywają w Bogatyni

Z kolei w kategorii senior w wadze do 82,5 kg reprezentant S.S.S. Rufian Jankowo Mateusz Rufkiewicz odnotował bardzo udany start. Mateusz już od samego początku kontrolował swoją konkurencje i krok po kroku zmierzał po zwycięstwo. Po wyciśnięciu sztangi ważącej 180 kg. Mateusz wygrywa swoją kategorię.

Rufiany wygrywają w Bogatyni

Mariusz Rufkiewicz z S.S.S. Rufian , który rywalizował w cięższej kategorii seniorów w wadze do 110 kg. Zaliczył wszystkie swoje podejścia zaczynając od 150 kg. W trzecim podejściu Mariusz wyciska 175 kg i zdobywa II miejsce w swojej kategorii oraz II miejsce w kategorii open weteran.

Rufiany wygrywają w Bogatyni

Zawodnicy dziękują Sylwestrowi Kmiecikowi, Annie i Krzysztofowi Kalinowskim, Michałowi Husakowskiemu i Krzysztofowi Kuliga za pomoc w organizacji wyjazdu S.S.S. Rufian Na Mistrzostwa Euroregionu Nysa w wyciskaniu sztangi leżąc.

Rufiany wygrywają w Bogatyni

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej