Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Stare Dobre Małżeństwo kolejny raz w Złocieńcu

  • Napisane przez  ZOK

Stare Dobre Małżeństwo po raz kolejny odwiedziło Złocieniec. Tradycyjnie, sala widowiskowo-kinowa Złocienieckiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi publicznością.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu zespół zaprezentował kompozycje z nowej płyty „Mówi mądrość”, wypełnioną poezją Loebla i Rybowicza. Aplauz wywołały także piosenki najbardziej znane - "Jak", "Gloria", „Bieszczadzkie Anioły” czy "Czarny blues o czwartej nad ranem". Słuchacze nucili je wraz z zespołem. Wysłuchane w skupieniu zachęciły do rozmyślań na poetycko ujęte tematy. Do takiej refleksji skłaniały także głębokie komentarze wokalisty, przeplatające poszczególne utwory - początkowo dość melancholijne, pesymistyczne, na koniec nabrały optymizmu i dowcipu.

Bisom nie było końca, gromkie oklaski nie milkły, owacje - nawet na stojąco. Zespół wielokrotnie wychodził do publiczności. Nie odmawiał autografów i wspólnych zdjęć.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej