Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nietrzeźwa matka przewoziła samochodem swoje dziecko. Nie była w stanie utrzymać toru jazdy

  • Napisane przez  DSI
Nietrzeźwa matka przewoziła samochodem swoje dziecko. Nie była w stanie utrzymać toru jazdy

Patrol policji z Białego Zdroju interweniował wobec 21-letniej kobiety, która mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, przewoziła swojego 4-letniego syna. Mieszkanka powiatu szczecineckiego odpowie teraz za swoje zachowanie przed sądem.

Wracający ze spotkania z seniorami w miejscowości Stepień patrol policji z Posterunku Policji w Białym Borze zauważył pojazd, który nie trzymał się swojego toru jazdy. Z podejrzeniem, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu został niezwłocznie zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy.

Za kierownicą Dewoo Matiz siedziała 21-letnia kobieta, od której mundurowi wyczuli silną woń alkoholu. Kobieta przewoziła w pojeździe swojego 4-letniego synka, który podróżował bez fotelika, gdyż jak oświadczyła, jechała tylko wioskę dalej. Mundurowi sprawdzili stan jej trzeźwości i potwierdzili swoje podejrzenia. Kobieta miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę najbliższych, a pojazd został zholowany i zabezpieczony na poczet przepadku.

Mieszkanka powiatu szczecineckiego została zatrzymana w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jak alkohol wyparuje z jej organizmu usłyszy zarzut dotyczący kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej