Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kandydaci po wyborach. Co piszą po I turze kandydaci na burmistrzów i wójta w powiecie drawskim?

  • Napisane przez  DSI
Kandydaci po wyborach. Co piszą po I turze kandydaci na burmistrzów i wójta w powiecie drawskim?

Wielu kandydatów na burmistrzów skomentowało kampanię wyborczą zaraz po wyborach 7 kwietnia i  ogłoszeniu wyników. W większości przypadków były to podziękowaniach. Poniżej możecie przeczytać te komentarze kandydatów, którzy zostali wybrani lub przeszli do drugiej tury.

Czaplinek

Katarzyna Szlońska Getka - kandydatka na Burmistrza Czaplinka (przeszła do II tury)

Szanowni Mieszkańcy Czaplinka, gminy Czaplinek dziękuje za oddane na mnie i radnych z Komitetu z Wami I dla Was głosy, dziękuję za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Prosimy o dalsze wsparcie

Marcin Naruszewicz - kandydat na Burmistrza Czaplinka (przeszedł do II tury)

Drogie kandydatki i kandydaci do rady gminy, powiatu oraz na stanowisko burmistrza Czaplinka - dziękuję za zaangażowanie w kampanię. Wasza praca i determinacja zasługują na uznanie. Bez względu na osiągnięte wyniki - gratuluję

Drawsko Pomorskie

Krzysztof Czerwiński – kandydat ba Burmistrza Drawska Pomorskiego  (przeszedł do II tury)

Szanowni Państwo. Za nami pierwsza tura wyborów. Z tego miejsca dziękuję wszystkim bez wyjątku za to że poszliście do wyborów. Wszystkim wybranym Radnym Miejskim i Powiatowym serdecznie gratuluję wygranej. Przed nami druga tura. Zachęcam wszystkich do ponownego uczestnictwa. Osobiście dziękuję Wszystkim , którzy oddali swój głos na mnie. To docenienie tych ostatnich 5 lat i wielki kredyt zaufania na kolejne lata. Zwracam się do pozostałych mieszkańców. Jeśli chcecie Państwo dalszego rozwoju naszej Gminy w spokoju i merytorycznej konstruktywnej rozmowie to proszę o Wasz głos. Widzimy się przy urnach 21 kwietnia.

Zbigniew Ptak – kandydat ba Burmistrza Drawska Pomorskiego  (przeszedł do II tury)

Dziękuję za wsparcie i poparcie w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 roku dla Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska.  Dzięki państwa głosom w Radzie Miejskiej zasiądą w nowej kadencji 2024-2029: Agnieszka Brzeźniakiewicz, Mariola Wardzała, Włodzimierz Matusiak. Bardzo niewiele zabrakło do osiągnięcia sukcesu wyborczego kandydata na stanowisko burmistrza Drawska Pomorskiego. Przed nami zatem druga tura w dniu 21 kwietnia 2024 roku. Dziękując za głosy Państwa w pierwszej turze, proszę o poparcie i mobilizację w drugiej turze. Razem osiągniemy sukces.

Kalisz Pomorski

Krzysztof Kurowski – kandydat na Burmistrza Kalisza Pomorskiego  (przeszedł do II tury)

Szanowni Państwo, chciałbym z ogromną wdzięcznością podziękować za wczorajszy wynik i tym samym awans do drugiej tury wyborów na burmistrza Kalisza Pomorskiego. Wasze wsparcie i zaufanie są dla mnie niezmiernie ważne, a wasze głosy stanowią motywację do jeszcze większej determinacji w dążeniu do realizacji naszych wspólnych celów. Dziękuję serdecznie każdemu z Was, kto oddał na mnie swój głos. To zaszczyt i zobowiązanie jednocześnie. Wierzę głęboko w siłę naszej społeczności i w jej zdolność do podejmowania ważnych decyzji dotyczących naszej gminy. Z tej okazji zapraszam Was wszystkich do udziału w decydującej fazie wyborów, która odbędzie się 21 kwietnia. Wasza obecność będzie kluczowa dla kształtowania przyszłości naszego miejsca. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej.Pamiętajcie, że Wasze głosy mają moc zmiany. Bądźmy razem, aby kontynuować rozwój i wzmacnianie naszej wspólnoty. Z wyrazami szacunku, Krzysztof Kurowski

Janusz Garbacz – kandydat na Burmistrza Kalisza Pomorskiego  (przeszedł do II tury)

Drodzy Mieszkańcy, Chciałbym serdecznie podziękować każdej i każdemu z Was za wsparcie oraz zaufanie, jakim mnie obdarzyliście w pierwszej turze wyborów na Burmistrza Naszej Gminy. Jestem pełen wdzięczności za każdy oddany na mnie głos, który przybliża nas do realizacji wspólnych planów na lepszą przyszłość naszej społeczności. Choć wyniki pierwszej tury nie przyniosły nam jeszcze zwycięstwa, nasza podróż wciąż trwa i jestem gotów dalej walczyć o każdy głos, aby nasza Gmina mogła się rozwijać w duchu współpracy, innowacji i otwartości, których jesteśmy godni. Wierzę, że razem możemy stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie czuł się bezpieczny i doceniony. Proszę o dalsze wsparcie w nadchodzącej drugiej turze. Każde udostępnienie, komentarz czy rozmowa na temat naszych planów i wizji ma dla mnie ogromne znaczenie. Zachęcam Was do obserwowania mojego profilu na Facebooku, gdzie będę na bieżąco dzielił się informacjami o kampanii.  Razem zmienialiśmy i będziemy zmieniać naszą Gminę na lepsze. Dziękuję, że jesteście ze mną. Z wyrazami szacunku, Janusz Garbacz Kandydat na Burmistrza Kalisza Pomorskiego

Wierzchowo

Marek Mikulec – kandydat na Wójta Wierzchowa (zwycięstwo w pierwszej turze)

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie głos. Moim wspaniałym radnym, którzy zdecydowali się iść ze mną. To była czysta przyjemność prowadzić kampanię z Wami. Dziękuję mojej Madzi i dziewczynom. Potrzebowałem wsparcia, jak nigdy dotąd, dałyście mi dużo siły. Drodzy Wyborcy, jestem dla Was, dziękuję za tak duże zaufanie. Jan Szewczyk serdecznie gratuluję tak dużego poparcia mieszkańców. Dziękuję Ci, że mogliśmy współpracować, dzielić się doświadczeniami. Wiele się od Ciebie nauczyłem. Twoje doświadczenie i wiedza, jaką mi przekazałeś, będzie owocna w mojej służbie dla mieszkańców. Jesteś wielki! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za Wasze zaufanie i wsparcie. Jestem gotowy do pracy i już niedługo jestem do Waszej dyspozycji.

Złocieniec

Małgorzata Głodek – kandydatka na Burmistrza Złocieńca (zwycięstwo w pierwszej turze)

Drodzy Mieszkańcy. Chciałabym serdecznie podziękować raz jeszcze każdemu z Was za wsparcie i zaangażowanie w naszą kampanię wyborczą. To był czas pełen wyzwań, ale także ogromnych możliwości i wzruszeń. Państwa pomysły, pytania i uwagi były dla nas niezwykle cenne i stanowiły fundament naszego programu wyborczego. Nasz główny cel w kampanii był prosty: lepsza przyszłość dla naszej Gminy. Dążymy do poprawy jakości życia każdego z Mieszkańców poprzez inwestycje w infrastrukturę, edukację, opiekę zdrowotną oraz ochronę środowiska. W trakcie kampanii skupiliśmy się na rzeczach, które Was najbardziej interesują - od poprawy stanu dróg, przez wsparcie lokalnych przedsiębiorców, po inicjatywy kulturalne i rekreacyjne dla rodzin, młodych, seniorów.  Chociaż kampania wyborcza skończyła się, to nasza praca dopiero się rozpoczyna. W imieniu  KWW Aktywni dla Gminy dziękuję jeszcze raz za Państwa wsparcie i zaufanie. Z wyrazami szacunku, Małgorzata Głodek. Serdeczne podziękowania kieruję przede wszystkim do osób, które mi bezpośrednio zaufały i dzięki którym mogliśmy w tej kampanii pokazać nasze priorytety.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej