Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nagranie: Briefing prasowy Koalicji Obywatelskiej w Drawsku Pomorskim – spotkanie z kandydatami

  • Napisane przez  DSI
Nagranie: Briefing prasowy Koalicji Obywatelskiej w Drawsku Pomorskim – spotkanie z kandydatami

Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, a jednocześnie Przewodniczący Regionu Zachodniopomorskiego Platformy Obywatelskiej był gościem briefingu prasowego dla mediów, który został zorganizowany przez struktury w powiecie drawskim. W trakcie spotkania zachęcano do oddania głosów na kandydatów z KW Koalicji Obywatelskiej.


W czwartek, 4 kwietnia odbyło się spotkanie z mediami kandydatów do sejmiku, rady powiatu, gminy oraz kandydatem na stanowisko Burmistrza Drawska Pomorskiego. Szef struktur Platformy Obywatelskiej zachęcał w swojej wypowiedzi do oddania głosów na kandydatów.

Głos zabrali również kandydaci do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, Zbigniew Ptak ubiegający się o stanowisko Burmistrza Drawska Pomorskiego oraz Jacek Kozłowski, Kandydat do Rady Powiatu Drawskiego.
Zdjęcia poniżej.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej