Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kawiarnia Kinowa Muzycznie: Na scenie zobaczymy niesamowitych artystów. Kuba i Kuba

  • Napisane przez  DSI
Kawiarnia Kinowa Muzycznie: Na scenie zobaczymy niesamowitych artystów. Kuba i Kuba

Zagrali na jednej scenie między innymi z: Lady Pank, Mrozu, TSA, Andrzej Rybiński, Łydka Grubasa, Strachy na Lachy, Marie, Audiofeels. Już 12 kwietnia na scenie nowego projektu „Kawiarnia Kinowa Muzycznie” wystąpi zespół "Kuba i Kuba".

Tym razem będzie to akustyczny live session. Jakub Mieczaj oraz Jakub Frankowskiego działają z początku w duecie akustycznym; z ogromnego poczucia pokazania światu swojej twórczości.

Zespół zyskał lokalny rozgłos dzięki energetycznym występom i autentycznym brzmieniom. Zespół ma na swoim koncie singiel "serce", który był debiutanckim krokiem na scenie muzycznej, oraz "światło", które jest najnowszym wydaniem zespołu. "kuba i kuba" to nie tylko muzyka, to opowieść o dążeniu do spełnienia marzeń, o wytrwałości i tworzeniu czegoś wyjątkowego.

Występ na festiwalu "Garaże" w Szczecinie, gdzie na scenie szczecińskiej Łasztowni zajęli pierwsze miejsce, pokazał że zespół ma wiele do zaoferowania. W roku 2023 zespół występował również między inymi na Great September Festival Showcase w Łodzi, ArtPiknik Festiwal w Szczecinku oraz na szczecińskich Juwenaliach. Nie zabrakło ich również w Dzień Dobry TVN

Kuba i Kuba to drugi zespół, który wystąpi w ramach nowego projektu Kawiarnia Kinowa Muzycznie.

BILETY

Wcześniej na małej scenie pojawił się muzyczny projekt z kręgu poezji śpiewanej, zwanej Krainą Łagodności, tworzony przez Jerzego Hołownię i Joannę Ulowską. Fantastycznie rozpoczęli nowy projekt.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej