Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Martyna i Filip na podium w Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni Wielkopostnych

  • Napisane przez  ZS KP
Martyna i Filip na podium w Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni Wielkopostnych

Martyna Frańczak i Filip Wiśniewski zajęli czołowe miejsca na „Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni Wielkopostnych”, którego XVII edycja odbyła się 23 marca 2024 r. w Lipianach. Martyna otrzymała najwyższe wyróżnienie - Grand Prix, natomiast Filip zajął III miejsce.

Konkurencja była bardzo duża, gdyż na tegoroczny Przegląd nadesłano ponad 150 zgłoszeń z załączonym nagraniem utworu. Do udziału w finałach jury zakwalifikowało już tylko 42 wykonawców.

Dla Martyny i Filipa udział w takich konkursach, a oboje zdobyli już sporo nagród na przeglądach i festiwalach, uczy radzenia sobie ze stresem, pozwala nieustannie doskonalić się oraz podążać za muzyczną pasją. Od początku nauki w kaliskim Zespole Szkół (obecnie uczęszczają do II klasy) występują jako soliści grupy teatralnej „Klepsydra” podczas najważniejszych szkolnych i miejskich uroczystości.

Gratulujemy Martynie i Filipowi oraz życzymy dalszych sukcesów i rozwoju pięknej pasji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej