Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rusza Akademia Przedszkolaka – to projekt za ponad 3 mln zł. Właśnie podpisano umowę

  • Napisane przez  DSI, SP
Rusza Akademia Przedszkolaka – to projekt za ponad 3 mln zł. Właśnie podpisano umowę

Od 1 kwietnia ma rozpocząć się „Akademia Przedszkolaka w ZPE-T w Bobrowie” to projekt edukacyjny na który znalazły się środki z funduszy zewnętrznych. Umowę na jego realizację podpisano w Starostwie Drawskim.


W ramach Działania 6.8 programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, naboru nr FEPZ.06.08-IP.01-001/23 została podpisana umowa przyznające dofinansowanie projektu „Akademia Przedszkolaka w ZPE-T w Bobrowie” między Powiatem Drawskim reprezentowanym przez Starostę Powiatu Drawskiego Stanisława Cybulę, Wicestarostę Waldemara Włodarczyka, Skarbnika Powiatu Joannę Andrykowską i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Szczecinie reprezentowanym przez Annę Bańkowską Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Podczas podpisania umowy był obecny dyrektor ZPE-T w Bobrowie p. Krystian Ignacak. Kwota pozyskanych środków przez Powiat Drawski w ramach projektu wynosi 3.184.863,19 zł. Wartość całkowita projektu wynosi 3.538.736,88 zł pozostała kwota stanowi wkład rzeczowy w postaci udostępnienia sal do lekcyjnych.

Realizacja projektu rozpocznie się 1 kwietnia 2024r.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej