Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W czym MURATOR ci pomoże jeśli planujesz zbudować dom?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany: Gotowe projekty domów od MURATORA - projekty.muratordom.pl
Projekt C333j - Miarodajny - wariant X z kolekcji Muratora, arch. Przemysław Biryło Projekt C333j - Miarodajny - wariant X z kolekcji Muratora, arch. Przemysław Biryło

Budowa domu to poważna inwestycja, wymagająca starannych przygotowań i wygospodarowania znacznych środków finansowych. Wiąże się z wieloma formalnościami oraz wymaga uzyskania podstawowej wiedzy, która umożliwi podjęcie optymalnych decyzji podczas realizacji kolejnych etapów budowy. Ma również na celu uchronić Ciebie przed popełnieniem błędów. 

Zarówno niezbędny do realizacji przedsięwzięcia projekt, jak i wiele cennych porad znajdziesz w MURATORZE. Sprawdź, jakie przydatne materiały przygotowała dla Ciebie ta marka.

 

Projekty domów od MURATORA

Podstawowym dokumentem dla każdego inwestora oraz wykonawców jest projekt domu. Na jego podstawie dokonywane są pomiary geodezyjne oraz prowadzone są kolejne prace, które z każdym dniem przybliżają Cię do wymarzonej przeprowadzki. W kolekcji MURATORA na stronie https://projekty.muratordom.pl znajdziesz tysiące ciekawych, gotowych projektów architektoniczno budowlanych. Interesuje Cię dom mały i tani w budowie? Spodobała Ci się energooszczędna, nowoczesna stodoła? Szukasz interesującego domu na wąską lub mocno pochyłą działkę? A może chcesz zamieszkać w okazałej willi, wyróżniającej się na tle otoczenia? Takie i wiele innych propozycji czeka na Ciebie w tym katalogu.

Projekt M245 - Trafna decyzja (etap II) z kolekcji Muratora, arch. Ewa Dziewiątkowska
Projekt M245 - Trafna decyzja (etap II) z kolekcji Muratora, arch. Ewa Dziewiątkowska

Każdy gotowy projekt, z którym możesz zapoznać się na stronie MURATORA, zawiera rzuty wszystkich kondygnacji oraz wizualizacje budynku. Dzięki temu możesz wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami. 

W zakładce dotyczącej kosztów, znajdziesz informację na temat przewidywanych wydatków z podziałem na stan “zero” (fundamenty, piwnica), surowy otwarty, surowy zamknięty, instalacje czy wykończenie budynku. Kupując projekt z kolekcji MURATORA, możesz otrzymać także wiele przydatnych dodatków oraz wsparcie ekspertów – zarówno na etapie zakupu gotowego projektu, jak i doboru kredytu na jego realizację. To cenna pomoc, dzięki której przeprowadzenie całego przedsięwzięcia budowlanego stanie się dla Ciebie łatwiejsze.

Poradnik budowlany MURATORA

MURATOR to marka, której działalność nie kończy się na oferowaniu gotowych projektów domów. Ważnym aspektem jej funkcjonowania jest merytoryczne wsparcie na wszystkich etapach inwestycji – począwszy od wyboru projektu gotowego, przez jego realizację, aż po urządzanie przydomowego ogródka. Murator również udzieli porad na temat przeprowadzenia późniejszych remontów budynku.

Jeśli planujesz rozpoczęcie przygody z budową, koniecznie zapoznaj się z profesjonalnym poradnikiem budowlanym MURATORA. Znajdziesz w nim wskazówki, jak wybrać idealną działkę oraz projekt domu, aby czerpać satysfakcję z dobrze podjętej decyzji. Poznasz tu najważniejsze zalety domów z poddaszem, w stylu nowoczesnej stodoły oraz z garażem i wiatą. Znajdziesz tam artykuły poświęcone prawom i obowiązkom inwestora, oraz jak powinna wyglądać umowa zawierana z wykonawcą. Dowiesz się, jak długo trwa budowa, oraz na czym nie warto oszczędzać podczas jej realizacji. Doświadczeni specjaliści podpowiedzą Ci również, jak zabezpieczyć obiekt na czas zimy oraz jakie technologie OZE warto wziąć pod uwagę, aby późniejsza eksploatacja nie nadwyrężała domowego budżetu.

Jeśli chcesz w najbliższym czasie zacząć budowę domu, skorzystaj z wiedzy i doświadczenia MURATORA. To marka, która zaoferuje Ci sprawdzone projekty domów, przygotowane przez najlepsze pracownie architektoniczne. Możesz liczyć na jej wsparcie, nie tylko na etapie wyboru projektu gotowego, ale także jego późniejszej realizacji. W obszernym, profesjonalnym poradniku znajdziesz bowiem wiele wartościowych wskazówek, które pomogą Ci zminimalizować ryzyko pomyłek oraz sprawią, że po latach będziesz wspominać swoją inwestycję z prawdziwą przyjemnością.

Zapraszamy także do poradnika dla budujących https://projekty.muratordom.pl/poradnik-dla-budujacych/ Na jego stronach prezentujemy profesjonalne porady budowlane przygotowywana przez naszych specjalistów.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej