Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Leżał sobie na ulicy. Policjanci chcieli mu pomóc. Skoczyło się postępowaniem sądowym

  • Napisane przez  Policja
Leżał sobie na ulicy. Policjanci chcieli mu pomóc. Skoczyło się postępowaniem sądowym

43-letni mieszkaniec gminy Darłowo, został zatrzymany za znieważenie świdwińskich funkcjonariuszy i naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich w trakcie prowadzonej interwencji. Za swój czyn 43-latek odpowiedział przed sądem w trybie przyśpieszonym.

W minioną niedzielę, policjanci ze świdwińskiej jednostki podjęli interwencję wobec leżącego mężczyzny. Okazało się, że leżący mężczyzna sprawiał wrażenie potrzebującego pomocy. Kiedy policjanci podeszli do niego, mężczyzna zaczął znieważać interweniujących funkcjonariuszy. Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu z ust. Nietrzeźwy 43-latek został zatrzymany a następnie w trakcie zatrzymania mężczyzna naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Mężczyznę przewieziono do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał a następnie usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego i naruszenia  nietykalności cielesnej  jednego z nich. Przestępstwa te zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności, do których się przyznał.

Mężczyzna w trybie przyśpieszonym stanął przed sądem, który uznał go winnym zarzucanych mu czynów i wymierzył karę grzywny.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej