Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wystartował komitet „Lokalne Porozumienie Samorządowe”. W Wierzchowie liderem jest Marek Mikulec

  • Napisane przez  DSI
Fot. Materiały wyborcze komitetu Fot. Materiały wyborcze komitetu

Dotychczasowy Przewodniczący Rady Gminy Wierzchowo Marek Mikulec będzie się ubiegał o fotel Wójta Gminy Wierzchowo. Wraz z nim startuje grupa ludzi do Rady Gminy. Właśnie przekazali mieszkańcom informacje za pomocom socialmediów.

 

W komunikacie czytamy:

Drodzy mieszkańcy Gminy Wierzchowo! Chcielibyśmy poinformować Państwa, że startujemy w wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024! Naszym kandydatem na wójta Gminy Wierzchowo jest obecny Przewodniczący Rady Gminy Wierzchowo Marek Mikulec. Udało nam się stworzyć grupę ludzi, którzy od lat są AKTYWNI w samorządzie, działają wspólnie i odpowiedzialnie na rzecz dobra mieszkańców naszej gminy. Młodzi ludzie, którzy idą razem z Nami wspierają inicjatywny społeczne, oświatowe i sportowe.  Jesteśmy przekonani, że młodość i doświadczenie pozwoli nam w najbliższym czasie realizować szybszy rozwój naszej gminy - informują

Wystartował komitet „Lokalne Porozumienie Samorządowe”. Liderem jest Marek Mikulec

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej