Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Michał Olejniczak będzie walczył o stanowisko Burmistrza Czaplinka

  • Napisane przez  DSI
Michał Olejniczak będzie walczył o stanowisko Burmistrza Czaplinka

Michał Olejniczak aktualnie sprawuje mandat radnego Rady Miejskiej Czaplinka i pełni funkcję jej przewodniczącego. Wczoraj ogłosił, że będzie walczyło o funkcję Burmistrza Czaplinka w nadchodzących wyborach.W tym celu utworzony został KWW Michał Olejniczak Działajmy RAZEM.

Zdecydowałem się ubiegać o wybór na stanowisko burmistrza Czaplinka, ponieważ jestem przekonany, że Gmina Czaplinek potrzebuje gospodarza, który poprowadzi gminę na ścieżkę rozwoju gospodarczego, turystycznego i kulturalnego. Do wyborów przekonali mnie mieszkańcy, rozmowy z druhami, sołtysami, stowarzyszeniami, seniorami, gestorzy branży turystycznej i gastronomicznej, przedsiębiorcy oraz inne środowiska. Do tegorocznych wyborów idę z najlepszą drużyną z różnych środowisk. Jestem pełen determinacji i mam duże doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy i pracy zespołowej. Moje hasło to #działajMyRazem dla naszej Małej Ojczyzny – zapowiedział kandydat.

Michał Olejniczak to przedsiębiorca, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czaplinku, sołtys sołectwa Siemczyno, naczelnik OSP Siemczyno, społecznik, mąż, ojciec czwórki dzieci.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej