Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Martyna Frańczak zwyciężczynią finału „XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej”

  • Napisane przez  ZS
Martyna Frańczak zwyciężczynią finału „XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej”

Zwyciężczynią finału „XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej” w Lipianach, który odbył się 1 lutego 2023 roku, została Martyna Frańczak - solistka grupy teatralnej „Klepsydra”.

Ta nagroda daje jej tym większą satysfakcję, że na tegoroczny konkurs w Lipianach wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, bo łącznie aż 252 w trzech kategoriach: dzieci (147), młodzież i dorośli (62) oraz zespoły (43). Do finału dostało się ostatecznie 60 wykonawców. Konkurencja była zatem ogromna.

- Zaśpiewałam tam kolędę „O holy night” („Ta święta noc”) i zdecydowanie nie spodziewałam się tego wyróżnienia. Bardzo się z niego cieszę. Sam udział w takich konkursach sprawia mi wielką radość, gdyż śpiewając robię to, co uwielbiam, a przy okazji nabywam doświadczenia. Natomiast występ w finałach i zaliczenie przez jury do grona laureatów stanowi już spełnienie moich marzeń i najlepszą motywację do dalszej pracy nad sobą – mówi Martyna Frańczak.

Jak podkreśla, w tej edukacji muzycznej pomaga jej nie tylko udział w festiwalach czy dodatkowe zajęcia, ale również udział w uroczystościach i spektaklach grupy teatralnej „Klepsydra”.

Dwoje solistów „Klepsydry”: Martyna Frańczak i Filip Wiśniewski wystąpiło także na tegorocznym „Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek” w Drawsku Pomorskim. Filip wykonał kolędę „Nie było miejsca dla ciebie”, a Martyna utwór „Noel”. 

Martyna Frańczak zwyciężczynią finału „XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Zimowej i Świątecznej”

Gratulujemy sukcesu i życzymy rozwijania pasji utalentowanym młodym wokalistom!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej