Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Niepowtarzalne zdjęcia z miejskich mikołajek w Drawsku Pomorskim - oglądajcie galerię

  • Napisane przez  DSI
Adam Cygan Adam Cygan

Nie tylko przybycie Św. Mikołaja,  uroczyste odpalenie choinki i program artystyczny przygotowany przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim rozgrzał pochmurne i deszczowe popołudnie oraz wieczór 6 grudnia w Drawsku Pomorskim. To przede wszystkim spora frekwencja dzieci i ich rodziców spowodowała, że na placu Leopolda Kuczerawego było bardzo gorąco.

W Dzień Świętego Mikołaja nie można było się nudzić. W przedszkolach, szkołach i instytucjach odbywały się spotkania mikołajkowe, dzieci znajdywały wymarzone prezenty, jednak to najważniejsze spotkanie zostało zaplanowane na 16:00 pod ogromną miejską choinką na placu Leopolda Kuczerawego.

Od kilku dni miejska choinka ustawiona przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych czekała wyłączona, aby rozbłysnąć dokładnie 6 grudnia, kiedy będzie już ciemno. 

O 16:00 na wcześniej ustawionej i oświetlonej przez pracowników Ośrodka Kultury scenie pojawili się artyści z teatru Klauni Kulki. Od samego początku było muzycznie i wesoło. Dzieci wspólnie z artystami śpiewały znane im świąteczne piosenki i kolędy.

W tłum mieszkańców wyruszyły śnieżynki, gwiazdki i bałwanki – to mali artyści z Ośrodka Kultury. Mieli ze sobą słodycze i pyszności, którymi częstowali najmłodszych i ich rodziców.

Przybył również Święty Mikołaj, który chętnie robił sobie z dziećmi zdjęcia.

Ważnym punktem spotkania było wystąpienie Krzysztofa Czerwińskiego, Burmistrza Drawska Pomorskiego, który życzył dzieciom wspaniałej zabawy, a później wspólnie z mieszkańcami odliczał sekundy do odpalenia choinki.

Wydarzenie było organizowane przy wsparciu finansowym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej