Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Bajkowo w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku

  • Napisane przez  A. Mróz, red. M. Siluk
Bajkowo w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku

W czwartek,  16 listopada dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku, zaprezentowały przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”.

Widownia zgromadzona w auli Ośrodka była wspaniała, bowiem na zaproszenie dziewcząt odpowiedziały przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Czaplinku. Z kolei, premiera przedstawienia odbyła się 31 października, wtedy swoją obecnością zaszczycili aktorów najmłodsi widzowie Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek w Czaplinku. Aula MOW zamieniła się w piękną scenę teatralną.

W zabawny i poruszający sposób, dziewczęta przedstawiły historię Kopciuszka, dziewczyny, która była upokarzana i wykorzystywana przez macochę i jej dwie córki. Kopciuszek nie przestał wierzyć w swoje marzenia. Z pomocą dobrej wróżki jej sumienność, dobroć i pokora zostały wynagrodzone. Jej sen zrealizował się, dziewczyna została żoną księcia i zamieszkała w zamku. Z bajki płynie odwieczna prawda, że nie wolno rezygnować ze swoich marzeń ani poniżać drugiego człowieka.

Bajkowo w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku

Wszystkie dzieci obejrzały przedstawienie z zapartym tchem. Gra aktorska dziewcząt wzbudziła wśród najmłodszej publiczności duży podziw, nagrodzono je gromkimi brawami. Na zakończenie odbył się „Bal Kopciuszka”, w którym udział wzięły przedszkolaki.

Bajkowo w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej