Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

1 listopada: Kiedy na mszę świętą na cmentarzach w powiecie drawskim

  • Napisane przez  DSI
1 listopada: Kiedy na mszę świętą na cmentarzach w powiecie drawskim

W środę, 1 listopada tłumnie wyruszymy na cmentarze, by stanąć przy grobach naszych bliskich zmarłych. O której godzinie zostaną odprawione msze święte na nekropoliach w powiecie drawskim?

Czaplinek:

  • Msza Św. na cmentarzu za zmarłych w środę 1 listopada o godz. 12:00, w Psich Głowach, na cmentarzu o godz. 10:00.

Drawsko Pomorskie:

  • Msza Św. na cmentarzu za zmarłych w środę 1 listopada o godz. 11:00

Suliszewo:

  • Msze święte na cmentarzach: w Linownie o godz.10.00 i w Suliszewie o godz. 12.00.

Kalisz Pomorski:

  • Uroczystość Wszystkich Świętych w środę 1 listopada. Porządek Mszy Świętych: wtorek 31 października Poźrzadło i Dębsko godz.16.30, Pomierzyn godz.17.30. Środa 1 listopada Suchowo godz. 8.00, Giżyno, Biały Zdrój godz. 9.00 z procesją na cmentarz.

  • Kalisz Pomorski w kościele o godz. 8.00, na cmentarzu o godz.11.00 z kaplicy wyruszy procesja żałobna z modlitwami za zmarłych, po procesji Msza św. w kaplicy cmentarnej, po Mszy św. możliwość poświecenia nowych nagrobków. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

Świerczyna:

  • Parafii, jak co roku, będą odprawione trzy Msze święte 8.00 w Świerczynie, /Msza święta recytowana/.  10.00 na cmentarzu w Sośnicy /o godz. 9.40 procesja z modlitwą za Zmarłych/12.00 procesja z modlitwą za Zmarłych a po niej Msza święta na cmentarzu w Świerczynie.

Wierzchowo:

  • Msze św. będą odprawione w Wierzchowie w kościele o godz. 900 i w kaplicy cmentarnej o godz. 1100. Po tej Mszy wyruszy procesja na cmentarzu, aby modlić się za zmarłych w poszczególnych stacjach i poświęcić groby naszych zmarłych. Na cmentarzu nie będą czytane wypominki za zmarłych. Msze św. na filiach połączone z procesją na cmentarzu: w Osieku o godz. 900;w Żabinku o godz. 1100; w Sienicy o godz. 1300.

Złocieniec:

  • Msza Św. na cmentarzu za zmarłych w środę 1 listopada o godz. 11.30. Wcześniej procesja do pięciu stacji i modlitwa za zmarłych. Nabożeństwo na cmentarzu w Lubieszewie o godz. 10.00.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej