Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Praca: Brygadzista produkcji w FIRE STOP HOLLAND (Drawsko Pomorskie)

Stanowisko: Brygadzista produkcji

  • Firma: FIRE STOP HOLLAND sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: Seminaryjna 4, Drawsko Pomorskie,zachodniopomorskie
  • Typ umowy: umowa o pracę, kontrakt b2b
  • Czas: pełny etat
  • Typ stanowiska: kierownik / koordynator
  • Rodzaj: praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty: miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego
  • Kontrola jakości na różnych etapach produkcji
  • Planowanie i koordynacja produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Zapewnienie przestrzegania norm jakościowych i bezpieczeństwa pracy
  • Monitorowanie wydajności i efektywności produkcji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Współpraca z działem inżynierii i montażu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz planowania produkcji
  • Znajomość procedur i norm jakościowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w obróbce metalu

To oferujemy

  • Możliwość zakwaterowania
  • Elastyczne podejście do pracownika

Dodatkowe informacje

Moje konto

Współpracujemy

Zostań promotorem

Więcej