Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Chorwacja: Chłopiec z Polski wyszedł na ulicę i chwycił za mikrofon. Słuchały go tłumy. To był mieszkaniec Drawska Pomorskiego

  • Napisane przez  DSI
Chorwacja: Chłopiec z Polski wyszedł na ulicę i chwycił za mikrofon. Słuchały go tłumy. To był mieszkaniec Drawska Pomorskiego

Mieszkańcy powiatu drawskiego, widzowie "Mam talent" i "The Voice Kids" doskonale wiedzą, kim jest Filip Płażalski. Ten 12-latek z Drawska Pomorskiego wielokrotnie zachwycał jurorów swoim głosem. Teraz postanowił jednak zaskoczyć na ulicy w Chorwacji. Również tam zaprezentował  turystom swój talent. Zobaczcie nagranie jak mu poszło?

Zaśpiewał na ulicy w Chorwacji

W tym przypadku, Filip w Chorwacji zachwycił turystów swoim śpiewem. Przebywając tam na wakacjach z rodziną w Szybeniku, postanowił podczas jednego z wieczorów pokazać swoje możlwosći i swój potężny głos.

Wziął mikrofon w rękę i urzekł przechodzących turystów z różnych zakątków świata. Wykonał 'O sole mio'. Zebrał wielkie brawa, a wiele osób wrzucało grosz do jego kapelusza. A Wam jak się podobało?

Nagranie

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej