Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak było na trasie II Mąkowarskiej Dziesiątki? Zdjęcia i relacja

  • Napisane przez  DSI
Fot. Błyskawice Fot. Błyskawice

W niedzielę 17 września grupa nordic walking z Kalisza Pomorskiego „Błyskawice” zaprosiła do udziału w biegu i spacerze drugiej edycji Mąkowarskiej Dziesiątki. W wydarzeniu wspierały ich grupa Lodołamacze i Camping Mąkowary.

 

Pogoda dopisała ale najważniejsze jest to, że tak licznie przybyliście aby aktywnie spędzić niedzielne popołudnie. Przysiady, wyskoki, wymachy czyli rozgrzewka w wydaniu Pani instruktor Renata Derkacz i ruszamy w teren zmierzyć się z 10-cio kilometrową trasą. Po drodze trzy krótkie przystanki na ugaszenie pragnienia, i po dwóch godzinach marszu z Błyskawicową piosenką na ustach dotarliśmy do mety na której każdy uczestnik został nagrodzony pięknym medalem. – relacjonują Błuskawice

Kolejne wydarzenie jakie planują to 14 października w Giżynie odbędzie się ,,Błyskawicznym krokiem przez Sołectwa Naszej Gminy"


Wydarzenie dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie " Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim. Oraz ze środków Powiatu Drawskiego i Gminy Kalisz Pomorski

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej