Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nie jeden a 10 ślubów podczas Pol’and’Rock Festival? Urząd w Czaplinku przyjmuje zgłoszenia

  • Napisane przez  DSI
Nie jeden a 10 ślubów podczas Pol’and’Rock Festival? Urząd w Czaplinku przyjmuje zgłoszenia

Pamiętacie Dominikę i Romka,  którzy postanowili wziąć ślub podczas Pol'and'Rock Festival. Ten wyjątkowy moment, gdy zawarli związek małżeński, będąc na Pol’and’Rock Festival relacjonowaliśmy na żywo? Nie brakowało wzruszeń, ekscytacji i radości!

Teraz dowiedzieliśmy się, że na 30. Najpiękniejszym Festiwalu Świata organizatorzy podobną możliwość stworzą aż dla 10 par!

4 sierpnia, przed startem koncertów na Dużej Scenie, a tuż po konferencji prasowej, młodzi pojawili się w Centrum Prasowym, gdzie w otoczeniu nie tylko swoich bliskich i przyjaciół, ale także przedstawicieli mediów złożyli uroczystą przysięgę.

Ślubu udzieliła kierownik USC w Czaplinku, Małgorzata Fedorowiat-Nowacka, a obrączki wręczał wzruszony Jurek Owsiak.

W tym miejscu tworzą się ideały, w tym miejscu tworzy się świat, którego często nie ma i w tym miejscu tworzą się sytuacje, które chcielibyśmy, aby były z nami przez całe życie, czyli miłość, przyjaźń i muzyka. Tego Wam życzę z całego serca! Jeżeli będzie kiedyś jakikolwiek kryzys, to przypomnijcie sobie nas wszystkich, to, że byłem obok Was i to, że miłość potrafi pokonać każdą złą okoliczność, przepędzić każdą chmurę. Kochajcie się bardzo, bądźcie dla siebie pełni szacunku i pomagajcie sobie - mówił Jurek Owsiak. 

Ślub zakończył oczywiście Marsz Mendelsona, ale w nietypowym, bo pol’and’rockowym wydaniu, czyli „Jak dobrze Cię widzieć” zespołu Tabu.

Pani Małgosia udzieliła ślubu podczas 29 edycji  Pol’and’Rock. To najbardziej znany Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Polsce.

Na jubileuszowym, 30. Najpiękniejszym Festiwalu Świata, możliwość wzięcia ślubu cywilnego stworzymy aż dla 10 par. Jeśli Pol’and’Rock Festival jest dla Was miejscem wyjątkowym i właśnie tam chcielibyście zawrzeć związek małżeński, nie czekajcie – zgłoszenia przyjmuje Urząd Stanu Cywilnego w Czaplinku pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – powiadomili organizatorzy Pol’and’Rock Festival

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej