Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jezioro Siecino zaroiło się od Smoczych Łodzi. To dzięki drugiej edycji zawodów Zakładu Karnego w Wierzchowie

  • Napisane przez  DSI
Fot. Radosław Dominowski Fot. Radosław Dominowski

Plaża w Cieszynie przy Pałacu w sobotę zapełniła się od zawodników startujących podczas zwodów smoczych łodzi zorganizowanych przez Zakład Karny w Wierzchowie.

Do zawodów stanęło kilkanaście załóg z całej Polski i mimo dobrej zabawy nie brakowało wielkich emocji i sportowego zacięcia. Areną walki było jezioro Siecino.

Rywalizacja już od pierwszych startów była bardzo zacięta. Wszystkie załogi wkładały sporo wysiłku aby rozpędzić „smoka” i przekroczyć linię mety jako pierwsze.

Zwycięzcami po emocjonującej walce zostały "smoki" z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Bydgoszczy. Drugie miejsce przypadło 2. Brygadzie Zmechanizowanej Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na trzeciej pozycji uplasował się Zakład Karny w Czarnem.

Organizatorem zawodów był Zakład Karny w Wierzchowie oraz NSZZFiPW ZT Wierzchowo. Drużyny rywalizowały o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZFiPW.

Organizatorzy wywalczyli za to VI lokatę. To o oczko wyżej niż w roku ubiegłym.

W trakcie wydarzenia prowadzono akcję charytatywnej, na rzecz Oskara ze Złocieńca. Dzięki temu udało się zebrać 1370 zł.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej