Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej w Zarańsku

  • Napisane przez  mł. asp. Monika Barcicka
Policjanci w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej w Zarańsku

Drawscy policjanci w ramach ogólnokrajowej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i „Bezpieczne wakacje” przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z uczestnikami półkolonii w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej w Zarańsku.

Funkcjonariusze apelowali o rozważny wypoczynek nad wodą i tłumaczyli, jakie zagrożenia mogą czekać na kąpielisku. Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, jednakże należy pamiętać, o zachowywaniu zdrowego rozsądku zarówno nad wodą, jak i w czasie spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Policjanci przypomnieli również, jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych oraz gdzie szukać pomocy.

Ponadto mundurowi zachęcali do wzięcia udziału w konkursie "ARTYSTYCZNY przeWODNIK", który organizuje Komenda Główna Policji. Konkurs ten jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

Aby wziąć udział w konkursie należy zilustrować lub zebrać ekipę filmową (osoby w wieku od 5 do 16 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie nakręcić 60-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie lub nad wodą oraz przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

Policjanci w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej w Zarańsku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej