Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Praca: Kierownik Projektu (DRAWSKO POMORSKIE)

.Motherson jest wielonarodową, skoncentrowaną na ludziach firmą obsługującą zróżnicowane branże oferując szeroki wachlarz produktów i usług jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taborów kolejowych i autobusów elektrycznych. Dzięki naszej globalnej sieci serwisowej i handlowej, jesteśmy w stanie wspierać wiodących klientów na rynku, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju bardziej zrównoważonego transportu. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Drawsko Pomorskie

Kierownik Produkcji

Twój zakres obowiązków.

  • Zarządzanie przydzielonym projektem produkcyjnym we wszystkich fazach jego realizacji;
  • Efektywne zarządzanie zespołem projektowym (logistyk/planista, kupiec, inżynierowie oraz wydział produkcyjny) poprzez wyznaczanie członkom zespołu celów, monitorowanie ich realizacji oraz delegowanie odpowiedzialności
  • Motywowanie oraz wspieranie pracowników, rozliczanie zadań oraz ocena poziomu ich realizacji
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i produkcji oraz budżetu oraz monitorowanie wykonania planów produkcyjnych
  • Optymalizacja kosztów produkcji, okołoprodukcyjnych oraz ogólnych projektu
  • Komunikacja z klientem w zakresie bieżącej współpracy i możliwości rozwoju biznesu;
  • Zapewnienie realizacji wymagań klienta w zakresie terminowości i jakości produktu i procesu;
  • Reprezentacja firmy w trakcie oficjalnych wizyt oraz audytów zewnętrznych
  • Raportowanie wyników i statusu realizacji projektu klientom, audytorom oraz wyższym szczeblom kierownictwa;

Nasze wymagania.

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów w firmie produkcyjnej ( mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej, energetycznej, industry, automotive lub kolejowej);
  • Umiejętność zarządzania zespołem, znajomość nowoczesnych metod zarządzania;
  • Orientacja na wyniki i realizację wyznaczonych celów;
  • Konsekwencja i skuteczność w działaniu;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętność komunikacji i negocjacji z ukierunkowaniem na klienta w środowisku B2B;
  • Umiejętność swobodnej komunikacji biznesowej w języku angielskim lub/i w języku niemieckim;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania lub techniczne;
  • Umiejętność pracy w systemach ERP (planowanie produkcji, zarządzanie projektem)

Co oferujemy.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej;
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pomoc w relokacji;
  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych.

Benefity.

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Jak zaaplikować.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek, w celu realizacji procesu rekrutacji.”Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kabel-Technik-Polska Spółka z o. o., ul. Pławieńska 5, 78-550 Czaplinek,w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Motherson

Dodatkowe informacje

Moje konto

Współpracujemy

Zostań promotorem

Więcej