Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dachowanie pojazdu przed Ostrowicami. Są poszkodowani

  • Napisane przez  DSI
Fot. OSP Ostrowice Fot. OSP Ostrowice

W godzinach rannych, 29 grudnia doszło do wypadku w gminie Drawsko Pomorskie na trasie do Ostrowic.  Zdarzenie miało miejsce na wysokości cmentarza przed Ostrowicami. Samochód osobowy uderzył dachował.

Po godzinie 8:00 kierujący samochodem osobowym na wysokości Ostrowic stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Jak się okazało pojazdem podróżowała jedna osoby, które odniosła obrażenia i po wydobyciu przez strażaków z pojazdu trafiły pod opiekę ratowników medycznych, a następnie wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego.

Na miejsce zadysponowano OSP Ostrowice, PSP Drawsko, Pogotowie Ratunkowe ora Policję.

W dniu dzisiejszym 29.12.2022 około godziny 8:30 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Drawsku Pomorskim do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 173 na trasie Ostrowice-Borne. W zgłoszeniu otrzymaliśmy informację o dachowaniu auta osobowego marki Toyota, w którym znajdują się osoby poszkodowane, po dojechaniu na miejsce pierwszego zastępu zauważono że auto uderzyło jeszcze w drzewo i po uderzeniu dachowało. Polecono wyciągnąć akumulator z pojazdu ustabilizować pojazd i przystąpić do wycinania osoby poszkodowanej z zakleszczonego pojazdu. Po wyciągnięciu osoby poszkodowanej z pojazdu osoba została przekazana dla ratowników z zespołu ratownictwa medycznego a po chwili do ratowników z Lotniczego pogotowia ratunkowego. Nasze dalsze działania polegały na oczyszczeniu jezdni z drobnych kawałków elementów pojazdu. Po zakończeniu działań wróciliśmy do bazy. - relacjonują strażacy z OSP Ostrowice

Zdjęcia

Dachowanie pojazdu przed Ostrowicami. Są poszkodowani

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej