Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kacper Latusek weźmie udział w Mistrzostwach Europy

  • Napisane przez  DSI
Fot. MUKS Oyama Fot. MUKS Oyama

W dniach 14-16 października w Świnoujściu odbyło się zgrupowanie przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy KWF, które w tym roku odbędą się w Lizbonie. W tych zawodach wystartuje Kacper Latusek z MUKS Oyama z Drawska Pomorskiego.

Zgrupowanie w Świnoujściu prowadził shihan Andrzej Drewniak (9 dan), a poszczególne jednostki treningowe prowadzili również shihan Andrzej Kłujszo (6 dan) oraz sensei Michał Werner (3 dan).

Zgrupowanie prowadzone było pod kątem kumite, taktyki walki i kombinacji.

Organizatorem była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin, kierowana przez sensei Pawła Sujkę (4 dan), która w tym czasie obchodziła 40-lecie swojego istnienia.

Klub z Drawska Pomorskiego reprezentowali Sensei Karol Korczyński, Sensei Andrzej Tylka oraz senpai Kacper Latusek, który weźmie udział w Mistrzostwach Europy, a Andrzej Tylka oraz Karol Korczyński zostali powołani na sędziów w tych mistrzostwach.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej