Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kto morsuje nie choruje. Złocieniecki Klub Morsów rozpoczął sezon na zimne kąpiele

  • Napisane przez  Złocienieckie Morsy
Kto morsuje nie choruje. Złocieniecki Klub Morsów rozpoczął sezon na zimne kąpiele

Złocieniecki Klub Morsów w niedzielę 2 października rozpoczął sezon na zimne kąpiele nad jeziorem Siecino. Do chłodnej wody weszło ponad 20 osób, w większości sympatycy morsowania z gminy Złocieniec.

Do wspólnego morsowania przyłączyły się również okoliczne kluby min: ENDORFINY ze Świdwina oraz LODOŁAMACZE z Kalisza Pomorskiego. Poza rozgrzewką, którą prowadziła Małgorzata oraz kąpielą nie zabrakło wesołych atrakcji, a po morsowaniu zorganizowano wspólne ognisko z kiełbaskami.

Sympatycy kąpieli zimą twierdzą, że morsowanie to aktywność dla ludzi, którzy lubią ciepło. Przekonują, że wystarczą trzy minuty spędzone w zimnej wodzie, raz w tygodniu, aby organizm lepiej znosił chłód i był odporniejszy na przeziębienia.

Kto morsuje nie choruje. 

"Jedni szukają apteki, a my zimnej wody" – żartował Prezes złocienieckich morsów Krystian Budziszewski, który zaprasza miłośników zimnej wody oraz osoby, które jeszcze się wahają do wspólnego hartowania ducha i ciała.

W każdą niedzielę o godz. 13.00 nad jeziorem Siecino BAZA WOPR. Weź ze sobą ręcznik, ciepłą odzież oraz dobry humor, a my zagwarantujemy świetną zabawę. To właśnie Twój czas nie wahaj się …… Przełam własne granice, udowodnij, że można, przyjdź i dołącz do Nas. Więcej informacji pod nr tel. 506-112-192 - mówi Krystian

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej