Wyniki wyborów Sołtysów i Rad Sołeckich w gminie Złocieniec

 • Napisane przez  Inf. UM w Złocieńcu
Wybory. Fot. UM w Złocieńcu Wybory. Fot. UM w Złocieńcu

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów sołtysów i rad sołeckich na terenie gminy Złocieniec, które odbyły się w dniach od 9 do 16 lutego 2015 roku.

 • 1. Sołectwo Bobrowo

Na stan 291 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Bobrowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 91 osób, co stanowi 31,2 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Krysztofiak Grzegorz, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Majewski Jerzy
 2. Skrzeczewska Teresa
 3. Wąwoźna Barbara
 4. Wąwoźny Sebastian
 • 2. Sołectwo Cieszyno

Na stan 175 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Cieszyno, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 60 osób, co stanowi 34,2 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Agata Książek, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Borowik Mieczysław
 2. Ciesielska Halina
 3. Wczesny Teresa
 4. Wójcik Elżbieta
 5. Żych Ryszard
 • 3. Sołectwo Darskowo

Na stan 252 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Darskowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 45 osób, co stanowi 17,8 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Zdzisław Sinderman, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Baliński Stanisław
 2. Grzelak Danuta
 3. Juszkiewicz Malwina
 4. Sinderman Monika
 • 4. Sołectwo Kosobudy

Na stan 146 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Kosobudy, w zebraniu wiejskim uczestniczyły 54 osoby, co stanowi 37 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Emilia Waloryszak, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Krawczonek Joanna
 2. Lisowska Joanna
 3. Pawłowska Barbara
 4. Sawicki Jan
 5. Tomasz Smeja
 • 5. Sołectwo Lubieszewo

Na stan 251 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Lubieszewo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 38 osób, co stanowi 15,1 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Piotr Kosmala, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Grugel Jadwiga
 2. Olejnik Wojciech
 3. Olesiak Joanna
 4. Tyma Bogdan
 • 6. Sołectwo Rzęśnica

Na stan 178 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Rzęśnica, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 28 osób, co stanowi 15,7 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Andrzej Gnaś, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Darska Anna
 2. Kiełbasa Katarzyna
 3. Kocoł Elżbieta
 4. Pawiłan Marek
 5. Szymczak Paweł
 • 7. Sołectwo Stawno

Na stan 132 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Stawno, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 46 osób, co stanowi 34,8%, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem została wybrana Pani Paulina Begedza, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Brożek Maria
 2. Kak Jarosław
 3. Kopczak Danuta
 4. Radzewicz Przemysław
 5. Sewerynowicz Maria
 • 8. Sołectwo Stare Worowo

Na stan 217 uprawnionych do głosowania mieszkańców Sołectwa Stare  Worowo, w zebraniu wiejskim uczestniczyło 60 osób, co stanowi 27,6 %, w związku z czym zebranie było prawomocne.

W wyniku tajnego głosowania Sołtysem został wybrany Pan Waldemar Bolt, a w skład Rady Sołeckiej weszły następujące osoby:

 1. Binkowski Dawid
 2. Brzyski Dawid
 3. Stolarczyk Ewa
 4. Teodorczuk Anita
 5. Teodorczuk Krzysztof
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto